ONLINE REZERVACIJA

  • Instant potvrda
  • 100% Sigurno
  • Plati u hotelu
Odabir gostiju/promo code

Odaberite broj gostiju

- +
 
- +
 

Za točan izračun, ljubazno molimo ispuniti dob djeteta.

-  
-  
-  
-  

Otvaramo hotele i resorte, -20% popusta do nedjelje!

Kontakt podaci

Rezervacijski centar

Telefon: +385 1 3844 288
e-mail:reservations@bluesunhotels.com

Nabava, računovodstvo, ostalo ...
Telefon: + 385 1 6394 285


Kontakti/upiti za grupe, alotmane, kongrese:
e-mail: groups@bluesunhotels.com


Brojevi telefona rezervacijskog centra iz ostalih zemalja:


Slovenija +38616003961
Austria +4312297568
Velika Britanija +442036428343
Rusija +74995051518
Bosna i Hercegovina+38755233991
Njemačka +498944364005
Španjolska +34910831881
Češka +420255719050
Poljska +48221041897
Švedska +46844685316

Bluesun hoteli:

Brela

Bluesun hotel Berulia****

Frankopanska 66
21322 Brela
Telefon: +385 21 603 599
Faks: +385 21 619 005
E-mail: berulia@bluesunhotels.com
Web: www.brelahotelberulia.com

Bluesun hotel Maestral***

Filipinska 1
21322 Brela
Telefon: +385 21 603 671
Faks: +385 21 603 688
E-mail: maestral@bluesunhotels.com
Web: www.hotelmaestralbrela.com

Bluesun hotel Marina***

Filipinska 2
21322 Brela
Telefon: +385 21 608 608
Faks: +385 21 608 610
E-mail: marina@bluesunhotels.com
Web: www.hotelmarinaadria.com

Bluesun hotel Soline***

Trg Gospe od Karmela 1
21322 Brela
Telefon: +385 21 603 207
Faks: +385 21 603 208
E-mail: soline@bluesunhotels.com
Web: www.hotelsolinebrela.com

Starigrad Paklenica

Bluesun Holiday Village Alan***

Dr. Franje Tuđmana 14
23244 Star. Paklenica
Telefon: +385 23 209 050
Faks: +385 23 209 073
E-mail: alan@bluesunhotels.com
Web: www.hotel-alan.hr

Tučepi

Bluesun resort Afrodita****

Dračevice 33
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 601 500
Faks: +385 21 601 507
E-mail: afrodita@bluesunhotels.com
Web: www.resortafroditatucepi.com

Bluesun hotel Alga****

Dračevice 35
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 601 202
Faks: +385 21 601 204
E-mail: alga@bluesunhotels.com
Web: www.tucepihotelalga.com

Bluesun hotel Kaštelet****

Dračevice 37
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 601 202
Faks: +385 21 601 204
E-mail: kastelet@bluesunhotels.com
Web: www.hoteltucepikastelet.com

Bluesun hotel Neptun***

Slatina 4
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 605 500
Faks: +385 21 605 700
E-mail: neptun@bluesunhotels.com
Web: www.hotelneptundalmatien.com

Marija Bistrica

Bluesun hotel Kaj****

Zagrebačka bb
49246 Marija Bistrica
Telefon: +385 49 326 604
Faks: +385 49 469 026
E-mail: kaj@bluesunhotels.com
Web: www.hotelkaj.hr

Bol

Bluesun resort Bonaca***

Put Zlatnog rata 48
21420 Bol
Telefon: +385 21 306 269
Faks: +385 21 306 256
E-mail: bonaca@bluesunhotels.com
Web: www.hotelbonacabol.com

Bluesun hotel Borak***

Put Zlatnog rata 42
21420 Bol
Telefon: +385 21 306 202
Faks: +385 21 306 215
E-mail: borak@bluesunhotels.com
Web: www.brachotelborak.com

Bluesun hotel Elaphusa****

Put Zlatnog rata 46
21420 Bol
Telefon: +385 21 306 200
Faks: +385 21 635 477
E-mail: elaphusa@bluesunhotels.com
Web: www.hotelelaphusabrac.com