ONLINE REZERVACIJA

  • Instant potvrda
  • 100% Sigurno
  • Plati u hotelu
Odabir gostiju/promo code

Odaberite broj gostiju

Za točan izračun, ljubazno molimo ispuniti dob djeteta.

Natječaj: Djelatnik u rezervacijskom centru (m/ž), Zagreb

Bluesun Hotels & Resorts je jedan od najvećih hrvatskih hotelskih lanaca u čijem se sastavu nalazi 15 hotela smještenih na 6 prekrasnih lokacija – Bol i Supetar na Braču, Brela, Tučepi, Starigrad Paklenica i Marija Bistrica.

Bluesun je sustav sa smještajnim kapacitetom od preko 5.000 kreveta koji se povrh odmorišne odlikuje kongresnom, sportskom i wellness ponudom.

Komunikativna si osoba i voliš rad s ljudima? Želiš li steći iskustvo i razvijati svoje vještine u turizmu? Postani dio uspješnog Bluesun tima!

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici te u svrhu unapređenja poslovanja tražimo osobu za radno mjesto: Djelatnik u rezervacijskom centru (m/ž)

MJESTO RADA: Zagreb

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

• Komunikacija s gostima i poslovnim partnerima
• Komunikacija putem telefona (inbound i outbound), e-maila i chat-a na hrvatskom i stranim jezicima
• Kalkulacija troškova smještaja i ostalih usluga (transferi, izleti, wellness usluge i sl.)
• Podrška gostima (Customer care)
• Unos rezervacija u sustav
• Vođenje dnevne statistike poziva i rezervacija
• Ispunjavanje osobnog prodajnog plana
• Administracija podataka
• Rad u 2 smjene (jutarnja i popodnevna) i vikendima za vrijeme visoke sezone (3.-10. mjesec) uz slobodne dane

POTREBNA ZNANJA I ISKUSTVO:

• Od tebe očekujemo visoku motiviranost i predanost u obavljanju navedenih zadataka, te usmjerenost k ostvarenju poslovnih ciljeva
• Minimalno VŠS
• Minimalno 6 mjeseci radnog iskustva na sličnim poslovima (prednost u hotelijerstvu i turizmu)
• Izvrsno poznavanje engleskog i poželjno poznavanje još jednog stranog jezika (talijanski, ruski, francuski, češki, poljski ili dr.)
• Poznavanje MS Office-a (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• Poželjno poznavanje Ticketing sustava (Zendesk, OTRS ili sl.)
• Razvijene komunikacijske i prodajne vještine
• Visoka razina poslovne komunikacije
• Preciznost, organiziranost, odgovornost, fleksibilnost
• Sposobnost brzog učenja (i spremnost na isto) i obavljanja više zadataka istovremeno

ZA VAS OSIGURAVAMO:

• Rad na određeno vrijeme – sezonski posao u trajanju od 9 mjeseci s mogućnošću stalnog ugovora
• Fiksna plaća – 5.000,00 HRK neto uz mogućnost stimulativnog dijela plaće (ovisno o rezultatima)
• Rad u dinamičnom okruženju i mladom timu
• Kontinuiranu edukaciju i uvođenje u posao kroz mentorstvo
• Mogućnost nagrađivanja za ostvarene uspjehe
• Fleksibilnost pri formiranju satnice

Iskoristi priliku za razvoj i prijavi se za posao u Bluesunu – mjestu dobre energije!

Pošalji svoj životopis na ljudski.resursi@bluesunhotels.com

Pregledaj sve otvorene natječaje i prijavi se putem naše nove web-stranice!