ONLINE BOKNING

  • Direkt bekräftelse
  • 100% säker
  • Betalning på hotellet
Gäster / Promo Code

Gäster

- +
 
- +
 

Ålder (år)

-  
-  
-  
-  

Kontakta oss - Bokningscenter

Telefon: +385 1 3844 288
e-post: reservations@bluesunhotels.com
Fax: +385 1 3844 177

Inköp, redovisning, övrigt ...
reservations@bluesunhotels.com

Kontakt/förfrågningar om grupper, allotment, kongresser:

e-post: groups@bluesunhotels.com


Telefonnummer av bokningscenter från andra länder:


Slovenien +38613204510
Österrike +4312297568
Stora Britannien +442036428343
Ryssland +74995051518
Bosnien och Hercegovina +38755233991
Tyskland +498944364005
Spanien +34910831881
Tjeckien +420255719050
Polen +48222098942
Sverige +46812111103



Bluesun hotell:

Brela

Bluesun hotell Berulia****

Frankopanska 66
21322 Brela
Telefon: +385 21 603 599
Faks: +385 21 619 005
E-post: berulia@bluesunhotels.com
Hemsida:
www.brelahotelberulia.com

Bluesun hotell Maestral***

Filipinska 1
21322 Brela
Telefon: +385 21 603 671
Faks: +385 21 603 688
E-post: maestral@bluesunhotels.com
Hemsida: www.hotelmaestralbrela.com

Bluesun hotell Marina***

Filipinska 2
21322 Brela
Telefon: +385 21 608 608
Faks: +385 21 608 610
E-post: marina@bluesunhotels.com
Hemsida:
www.hotelmarinaadria.com

Bluesun hotell Soline***

Trg Gospe od Karmela 1
21322 Brela
Telefon: +385 21 603 207
Faks: +385 21 603 208
E-post: soline@bluesunhotels.com
Hemsida: www.hotelsolinebrela.com

Starigrad Paklenica

Bluesun hotell Alan***

Dr. Franje Tuđmana 14
23244 Star. Paklenica
Telefon: +385 23 209 050
Faks: +385 23 209 073
E-post: alan@bluesunhotels.com
Hemsida: www.hotel-alan.hr/en/

Tučepi

Bluesun resort Afrodita****

Dračevice 33
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 601 500
Faks: +385 21 601 507
E-post: afrodita@bluesunhotels.com
Hemsida:
www.resortafroditatucepi.com

Bluesun hotell Alga****

Dračevice 35
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 601 202
Faks: +385 21 601 204
E-post: alga@bluesunhotels.com
Hemsida:
www.tucepihotelalga.com

Bluesun hotell Kaštelet****

Dračevice 37
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 601 202
Faks: +385 21 601 204
E-post: kastelet@bluesunhotels.com
Hemsida:
www.hoteltucepikastelet.com

Bluesun hotell Neptun***

Slatina 4
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 605 500
Faks: +385 21 605 700
E-post: neptun@bluesunhotels.com
Hemsida: www.hotelneptundalmatien.com

Marija Bistrica

Bluesun hotell Kaj****

Zagrebačka bb
49246 Marija Bistrica
Telefon: +385 49 326 604
Faks: +385 49 469 026
E-post: kaj@bluesunhotels.com
Hemsida: www.hotelkaj.hr/en/

Bol

Bluesun resort Bonaca***

Put Zlatnog rata 48
21420 Bol
Telefon: +385 21 306 269
Faks: +385 21 306 256
E-post: bonaca@bluesunhotels.com
Hemsida: www.hotelbonacabol.com

Bluesun hotell Borak***

Put Zlatnog rata 42
21420 Bol
Telefon: +385 21 306 202
Faks: +385 21 306 215
E-post: borak@bluesunhotels.com
Hemsida:
www.brachotelborak.com

Bluesun hotell Elaphusa****

Put Zlatnog rata 46
21420 Bol
Telefon: +385 21 306 200
Faks: +385 21 635 477
E-post: elaphusa@bluesunhotels.com
Hemsida: www.hotelelaphusabrac.com