ONLINE REZERVACIJA

  • Takojšnja potrditev
  • 100% varno
  • Plačilo v hotelu
Izbor gostov/Promo šifra

Izberite število gostov

- +
 
- +
 

Za pravilen izračun vnesite starost otrok

-  
-  
-  
-  

Bluesun Hotel Alga, Tučepi - Makarska

Rezervacijski center - kontakt

Telefon: +38616003961
E-mail: reservations@bluesunhotels.com
Faks: +385 1 3844 177

Kontakti/poizvedbe za skupine, alotmane, kongrese:
E-mail:
groups@bluesunhotels.com

Bluesun hoteli:

Brela

Bluesun hotel Berulia

Frankopanska 66
21322 Brela
Telefon: +385 21 603 599
Faks: +385 21 619 005
E-mail:berulia@bluesunhotels.com

Bluesun hotel Maestral

Filipinska 1
21322 Brela
Telefon: +385 21 603 671
Faks: +385 21 603 688
E-mail:maestral@bluesunhotels.com

Bluesun hotel Marina

Filipinska 2
21322 Brela
Telefon: +385 21 608 608
Faks: +385 21 608 610
E-mail: marina@bluesunhotels.com

Bluesun hotel Soline

Trg Gospe od Karmela 1
21322 Brela
Telefon: +385 21 603 207
Faks: +385 21 603 208
E-mail: soline@bluesunhotels.com

Starigrad Paklenica

Bluesun Holiday Village Alan

Dr. Franje Tuđmana 14
23244 Star. Paklenica
Telefon: +385 23 209 050
Faks: +385 23 209 073
E-mail: alan@bluesunhotels.com

Tučepi

Bluesun resort Afrodita

Dračevice 33
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 601 500
Faks: +385 21 601 507
E-mail:afrodita@bluesunhotels.com

Bluesun hotel Alga

Dračevice 35
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 601 202
Faks: +385 21 601 204
E-mail: alga@bluesunhotels.com

Bluesun hotel Kaštelet

Dračevice 37
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 601 202
Faks: +385 21 601 204
E-mail:kastelet@bluesunhotels.com

Bluesun hotel Neptun

Slatina 4
21325 Tučepi
Telefon: +385 21 605 500
Faks: +385 21 605 700
E-mail:neptun@bluesunhotels.com

Marija Bistrica

Bluesun hotel Kaj

Zagrebačka bb
49246 Marija Bistrica
Telefon: +385 49 326 604
Faks: +385 49 469 026
E-mail: kaj@bluesunhotels.com

Bol

Bluesun resort Bonaca

Put Zlatnog rata 48
21420 Bol
Telefon: +385 21 306 269
Faks: +385 21 306 256
E-mail:bonaca@bluesunhotels.com

Bluesun hotel Borak

Put Zlatnog rata 42
21420 Bol
Telefon: +385 21 306 202
Faks: +385 21 306 215
E-mail: borak@bluesunhotels.com

Bluesun hotel Elaphusa

Put Zlatnog rata 46
21420 Bol
Telefon: +385 21 306 200
Faks: +385 21 635 477
E-mail:elaphusa@bluesunhotels.com